FORGOT YOUR DETAILS?

Bilinçaltı Temizleme, Yeniden Kodlama

Bilinçaltı temizleme ve yeniden kodlama yöntemleriyle hayatınızı tümüyle değiştirebilirsiniz! Bilinçaltı, beyninizdeki geçmiş inançlarınız ve şartlanmanızın sonucu olarak ortaya çıkan sinirsel yollardan başka bir şey değildir.

Bilinçsiz varoluşunuz sırasında, yeterince farkında olmadığınız için doğru olduğunu düşündüğünüz birçok sınırlayıcı inançları, olumsuz koşullanmaları ve yanlış algılamaları doğru olarak kabul ettiniz. Zaman içinde bunlara inancınız arttıkça daha güçlü sinir yolları oluşturmaya başladınız. Bu düşünce kalıpları, bilinçaltının oluşmasına yol açıyor.

Sinirsel yollar fiziksel bağlardır, gerçektirler ve birkaç tel katmanının iç içe geçmesinden yapılan güçlü bir ipten farklı değildirler. Bilinçli olarak bir olumsuzluk veya olumsuz bir inançla yaklaştığınızda, o olumsuzluğa bağlı sinir yolu, artık bilinçli olarak desteklemiyor olsanız bile, çözülmesi zaman alacaktır. Bir düşünce örgüsüyle ilişkili bir sinir yolunun tamamen kaybolması birkaç ay sürebilir.

Belli gerçekleri idrak eden ve netlik kazanan birçok insan, beyninin bu anlayışla geliştiremediği için kendini üzüyor. Temel mesele, bilinçli zihninizin anlayışı kazanmış olmasıdır ancak bilinçaltı zihniniz henüz programlanmamıştır. Hala eski inançlar, koşullanmalar ve düşünce düzeni ile ilişkili güçlü sinir yollarına sahiptir.

Bilinçli zihin onu hemen hisseder ve netliği elde etmek için bir rahatlama ve sevinç hissi oluşur ancak ertesi gün eski kalıpları tekrar gün yüzüne çıkmaya başlar ve bilinçaltı akla karşı gelir.

Bilinçaltı zihninin nasıl çalıştığını anlamadığınız zaman, olumlu düşünce kalıpları edinmek isteseniz de hep geriye dönersiniz ve kolayca kendiniz hakkında sadece eski olumsuzluk kalıplarınız pekişir.

Bilinçaltını programlamak için, kazandığınız “bilinçli” anlayışı geliştirmek zaman alacak ve beyninizdeki eski sinir yollarını yıkmanın fiziksel bir sürecinin olduğunu anlamanız için buna izin vermeniz gerekir.

Aslında bu sinirsel yollar mevcut realitenizle sürekli olarak güçlendirilir çünkü mevcut realiteniz kendi başına düşünce kalıplarınızla iç içe geçirdiğiniz bir ağdır. Bu nedenle bir süredir, şu andaki dış realitenizdeki olumsuzluk ile bilinçli bir şekilde özdeşleşerek bu bilinçsiz pekiştirmede bir çatlak yaratmanız gerekecektir.

“Kimliği belirleme” kelimesi birçok insan için kafa karıştırıcıdır ancak bunun tek anlamı, olumsuzluktan beslenmeyi bırakmanız, olumsuz kalıplara inanmayı bırakmanız ve negatifliğe saplanıp kalmayı bırakmanızdır.

Eğer siz de bilinçaltınızdaki olumsuz kalıpları, yargıları ve çekirdek inançları temizlemek, daha pozitif ve mutlu olmak için bilincinizi yeniden kodlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP